Oud-Turnhout in de jaren negentig: meer dan 120 nieuwe foto’s geven u een lichtflits door de tijd

    Titel Oud-Turnhout in de jaren negentig: meer dan 120 nieuwe foto’s geven u een lichtflits door de tijd
    Omslag Cover of Oud-Turnhout in de jaren negentig: meer dan 120 nieuwe foto’s geven u een lichtflits door de tijd book
    Content

    Uit het Voorwoord:

    Met dit boek “Oud-Turnhout in de jaren negentig” is onze heemkundekring Corsendonca aan zijn twintigste uitgave toe, en dit in een tijdsspanne van drieëntwintig jaar.
    Door de verscheidenheid van onze publicaties hebben we een hoge penetratie bereikt bij onze Oud-Turnhoutse bevolking. Meer dan achtduizend boeken en negenduizend tijdschriften van Corsendonca zitten verscholen in de boekenplanken van onze vierduizend achthonderd Oud-Turnhoutse gezinnen.
    Deze uitgave is een verder zetten van de ingeslagen weg. “Oud-Turnhout in de jaren tachtig” zette deze trend al in. Dit boek bracht met persberichten, vooral afkomstig van onze medewerker Leo Verstraelen, een overzicht van het reilen en zeilen van onze gemeente. Tal van verenigingen en personages kwamen aan bod.
    De bijgehouden krantenartikels, aangevuld met mijn persoonlijke notities, brengen deze bundeling van 10 jaar tot wat het nu is geworden.

    Inhoud:

    Foto’s met bijschriften in chronologische volgorde van 1990 tot en met 1999

    Uitgever Heemkundekring Corsendonca v.z.w. Oud-Turnhout
    Jaar 2003
    Aantal pagina's 103
    Rubriek Algemene geschiedenis, Cultuurgeschiedenis, en Heemkunde algemeen
    Periode 20ste Eeuw 2de helft - 1950 tot 2000
    Regio De Kempen (B)
    Plaatsnaam Oud-Turnhout (B)
    Locatie 04-4